Přeskočit menu

Půjčka před výplatou

 • Bez jakýchkoliv sankcí za předčasné splacení
 • Žádné poplatky za vyřízení
 • Peníze na pobočce do 20 minut
 • Nenahlížíme do registru dlužníků
 • Vyřízení půjčky přímo na pobočce, telefonicky, či online
 • Pro rychlé vyřízení půjčky stačí mít prokazatelný příjem
 
 

Co o nás řekli naši zákazníci

 
Předchozí Další
 

Každému z nás se již alespoň jednou v životě přihodila situace, kdy rodinný rozpočet zasáhla nečekaná situace, která si vyžádala vydání více peněz, než-li se prvotně počítalo a následně finance chybí. Pro tyto případy nabízíme naší novou takzvanou půjčku před výplatou, kdy díky možnosti bezplatného předčasného splacení zaplatíte pouze za období, kdy peníze využíváte. Tuto okamžitou půjčku můžete splácet, na rozdíl od konkurence až jeden rok. Neváhejte a pořiďte si ji proto ještě dnes, v hotovosti na ruku. Je jen na Vás, zda si vyberete větší nebo malou půjčku. O půjčku si můžete zažádat nonstop i na našem webu, což může být pro někoho příjemná novinka.

Také celkové podmínky jsou vždy férové a dostupné pro co nejširší okruh lidí. Na českém trhu působíme již 9 let a naším cílem je co nejvíce vyhovět potřebám všem klientům.

Časté dotazy

Chtěl bych využít Vaší expres rychlé nebankovní půjčky a půjčit si ihned částku ve výši 5 000 Kč. Jaké doklady budu k vyřízení potřebovat?

Záleží na tom, do jaké kategorie spadáte. Jestli jste například již v důchodě nebo jste zaměstnanec či živnostník. V každém případě ale budete potřebovat platný občanský a řidičský průkaz popřípadě cestovní pas a rodný list.

Poskytnete mi rychlou půjčku do dvou dnů ve výši 3 000 Kč, když jsem v invalidním důchodě a k tomu mám drobný přivýdělek?

Ano, a to za předpokladu, že Váš měsíční příjem je vyšší než 10 000 Kč. Doklad o důchodu je třeba doložit složenkou nebo výpisem z účtu.

Mám pár dní před výplatou, ale již jsem vydala všechny mé peníze. Potřebuji velmi nutně půjčit bleskovou sos půjčku před výplatou v minimální výši 1 000 Kč. Ale po špatných zkušenostech se chci ještě jednou zeptat, zda mi vážně půjčíte do 20 minut?

Ano, na naší pobočce v Praze Vám takto bleskově půjčíme. A k tomu nebudete platit ani žádné poplatky za zřízení této půjčky. Požadujeme ale doložit doklady, které prokazují Vaši schopnost splácet půjčku.

Chtěl bych se zeptat, zda poskytujete takzvanou sms půjčku bez 1 Kč?

Bohužel tuto půjčku nyní neposkytujeme.

Potřebuji půjčit krátkodobou půjčku do 15 000 Kč a nejlépe do pár hodin. Z nebankovních společností jsem si vybral tu Vaší. Za jakou dobu bych mohl mít peníze na účtu, v případě že bych nenavštívil Vaší pobočku?

Peníze byste měl v tomto případě na účtu do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Chtěla bych se zeptat, jestli neposkytujete první půjčku před výplatou zdarma?

Litujeme, ale v současné době ne.

Kontaktujte nás

Po odeslání formuláře Vás budeme co nejdříve telefonicky kontaktovat s informacemi o možnostech půjčky.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

 
 
Průběh vyřízení žádosti
 • Call centrum se Vám ozve se schválením žádosti.
 • Domluvíte se na zaslaní podkladů.
 • Podepíšete smlouvy našemu kurýrovi.
 • Do 24 hodin od podpisu máte peníze na účtě.
Průběh vyřízení žádosti
 • Call centrum si s Vámi domluví schůzku.
 • Přijdete na pobočku s doklady.
 • Do 20 minut máte peníze.
 

Základní informace o půjčce

Více informací a nejčastější otázky včetně odpovědí týkající se opožděných plateb, sankcí a RPSN naleznete níže.

 
 

Kolik mě půjčka např. ve výši 10.000 Kč bude stát?

Klientovi poskytneme půjčku ve výši 10.000 Kč se splatností 24 měsíců. Měsíční splátka této půjčky je ve výši 828 Kč. Celková suma úhrad u této půjčky, pokud je placena celých 24 měsíců, je 19.866 Kč. RPSN tohoto příkladu je 111,0% a roční úroková míra 77%. Můžete využít předčasné splacení zdarma a zaplatit pouze za období, kdy máte peníze půjčené.

Co se stane, pokud nemohu aktuálně splácet půjčku včas?

Co nejdříve nás kontaktujte telefonicky. Pokusíme se nalézt společné řešení a můžeme např. odložit splácení půjčky. V případě Vaší nečinnosti jsme oprávněni účtovat smluvní pokutu ve výši 0,5% z aktuální výše nesplacené jistiny za každý den prodlení. Dále jsme oprávněni při nereagování na naše upomínky a telefonáty, postoupit půjčku vymáhací agentuře, která může v krajním případě vymáhat pohledávku exekucí. Musíme Vás upozornit, že je také podepisována rozhodčí doložka, která je v případě neplnění povinností vyplývajících ze smlouvy o půjčce exekučním titulem.

 

Níže jsou k dispozici k nahlédnutí dokumenty potřebné k vyřízení půjčky ve výši 10.000 Kč. V klidu si je můžete projít a prokonzultovat. Případné nejasnosti Vám vždy rádi vysvětlíme.

 
 • Zeptejte se na nejlepší řešení právě Vaší situace a najděme společně takový produkt, který vyřeší Váš nastalý problém.
 • U nás jste správně. Vyzkoušejte naše služby a zařaďte se k našim 20 000 spokojeným zákazníkům.

Volejte ihned zdarma 800 187 187