Přeskočit menu

Naše půjčky dle výše

 

Půjčka do 5 000 Kč

Půjčka na 5 000 Kč je vhodná jako krátkodobá finanční výpomoc před výplatou. Naší výhodou je možnost měsíčního splácení po dobu 12 měsíců, jednoduchý schvalovací proces, předčasné splacení zdarma a rychlost vyplacení peněz.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 

Půjčka do 20 000 Kč

Půjčku do 20 000 je možné splácet až 24 měsíců. Poskytneme ji každému, kdo nám prokáže svůj příjem, nemá exekuci a není v insolvenci. Její hlavní výhodou je dostupnost a rychlost vyřízení.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 

Půjčka do 50 000 Kč

Půjčku do 50 000 Kč je možné také splácet až po dobu 24 měsíců. Je vhodná i pro živnostníky, kteří chtějí rychle vyřešit například nákup cenově výhodného materiálu apod.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 

Půjčka do 100 000 Kč

Půjčka do 100 000 Kč je vhodná pro všechny, kteří potřebují vyšší částku, ale nemohou ručit nemovitostí. I tuto půjčku je možné kdykoliv splatit předčasně zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 

Půjčka do 150 000 Kč

Půjčka do 150 000 Kč je vhodná pro všechny, kteří potřebují vyšší finanční obnos, avšak je pro nelze u nich ručit nemovitostí. Také do této výše půjčky není nutná zástava a předčasné splacení je zcela bez sankcí.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 

Naše půjčky dle příjmové kategorie

Půjčka pro zaměstnance

Vhodné pro všechny zákazníky, kteří mají prokazatelný příjem ze zaměstnání. Půjčka se schvaluje až do výše 150.000 Kč bez ručení nemovitostí a její předčasné splacení je zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Půjčka pro živnostníky

Velmi zajímavý produkt pro všechny živnostníky. Nebankovní půjčka je určená právě i pro ty živnostníky, kteří nepodnikají dlouhou dobu. Vše je bez náhledu do registru dlužníků a s možností předčasného splacení zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Půjčka pro seniory

Nebankovní půjčka pro seniory je vhodným řešením nedostatku financí, ať už krátkodobého nebo dlouhodobého. Půjčku pro seniory můžeme navíc kdykoliv zdarma doplatit.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 

Naše půjčky dle účelu

Půjčka před výplatou

Vhodná pro krátkodobé řešení nedostatku financí. Naši půjčku před výplatou můžeme zdarma doplatit až za 12 měsíců. Je, ale možné jí kdykoliv předčasně doplatit. Výhodou totoho produktu jsou velmi nízké sazby a rychlost finanční pomoci.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Půjčka na cokoliv

S naší půjčou na cokoliv není vůbec nutné prokazovat účel na co peníze potřebujete. Nenahlížíme do registru dlužníků a není nutné v případě úvěru do 150 000 Kč ručit nemovitostí. Vše vyřídíme rychle.Půjčka na cokoliv

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Půjčka s ručením nemovitosti

Půjčka s ručením nemovitosti je produkt vhodný pro úvěry nad 150 000 Kč. Samozřejmě také v tomto případě nenahlížíme do registru dlužníků a vše vyřídíme rychle. Tento produkt je opravdu vhodný pro půjčky nad 150 000 Kč.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA