Rádi se vzděláváte v oblasti spotřebitelských úvěrů, zajímají Vás novinky ze světa financí nebo jste zvědaví, jaké akce jsme pro Vás přichystali? Sledujte pravidelně náš magazín, ať Vám nic neunikne. Každý měsíc tu na Vaše přečtení budou čekat vzdělávací a informační články, kterými chceme přispět ke zvyšování finanční gramotnosti lidí, ale i k naší vyšší transparentnosti. Tak čtěte dál.

Jaký dopad má na naše peněženky zvyšování úrokových sazeb?

14. 12. 2017

Zvýšení základních úrokových sazeb letos provedli centrální bankéři již dvakrát.

více

Do roka musejí mít úvěroví specialisté zkoušku odborné způsobilosti. Zlepší se kvalita půjček?

26. 11. 2017

Úvěry a půjčky mohl donedávna nabízet prakticky kdokoliv. Zlepší se kvalita půjček díky opatření, která přinesla novela zákona o spotřebitelském úvěru?

více

Vánoční úrokové prázdniny startují 1. 11. 2017.

2. 11. 2017

Vánoce jsou za dveřmi. Je to vrchol sezóny nejen pro obchodníky, ale i pro poskytovatele půjček. Kvůli vánočnímu šílenství zaznamenávají poskytovatelé úvěrů růst poptávky až o trojnásobek než v běžném období.

více

Půjčka online? Jděte přímo k poskytovateli

31. 10. 2017

Online sjednání půjčky nabízí rychlý a komfortní způsob, jak řešit nedostatek financí. Ne vždy ale narazíte na seriózní nabídky. Internet se hemží různými srovnávači, které se ohánějí lákavými čísly, jež jsou však většinou nereálná.

více

Redesign domény snadnapujcka.cz

1. 10. 2017

Po dlouhém promýšlení, diskutování, scházení se s předními web designéry a dalšími odborníky přicházíme na trh s novým vzhledem webových stránek, kterými chceme do oblasti spotřebitelských úvěrů vnést elegantního, seriózního a svěžího ducha. více

5 tipů, jak vybrat vhodného poskytovatele půjčky

29. 9. 2017

Půjčky již dnes nemůže poskytovat kde kdo. Nový zákon značně zpřísnil pravidla. Přesto by se spotřebitel měl mít na pozoru a při výběru poskytovatele se řídit několika jednoduchými pravidly. více

Je Snadná půjčka opravdu transparentní?

16. 9. 2017

Co se vám vybaví pod pojmem transparentní? Nejspíše to bude průhledný či průsvitný, pro někoho možná zřetelný nebo zřejmý. Co ale takové jednání, jímž se tady neustále oháníme, znamená v praxi? A existují vůbec transparentní podmínky?
více

7 věcí, které možná nevíte o půjčkách

2. 9. 2017

Půjčku si dnes můžete pořídit stejně snadno jako zboží v regálu supermarketu. Kvalita půjček i jejich poskytovatelů je však různá, a i když nový zákon nastavil na trhu přísnější pravidla a regulace, je třeba mít se při půjčování peněz stále na pozoru.
více