Jak získat snadnou půjčku?

Máte potřebu

Kupujete si nový telefon, náhle se Vám rozbil automobil nebo rekonstruujete koupelnu? Na vše Vám půjčíme bez zbytečného papírování.

Vyplňte formulář

3 minuty strávené vyplněním nezávazné žádosti Vám mohou ovlivnit celý život. Tak na co ještě čekáte?

Peníze jsou Vaše

Za 22 minut peníze v hotovosti nebo do 22:22 hodin na účtu. Rychleji už to nejde.

Magazín

Redesign domény snadnapujcka.cz

Po dlouhém promýšlení, diskutování, scházení se s předními web designéry a dalšími odborníky přicházíme na trh s novým vzhledem webových stránek, kterými chceme do oblasti spotřebitelských úvěrů vnést elegantního, seriózního a svěžího ducha.

více

5 tipů, jak vybrat vhodného poskytovatele půjčky

Půjčky již dnes nemůže poskytovat kde kdo. Nový zákon značně zpřísnil pravidla. Přesto by se spotřebitel měl mít na pozoru a při výběru poskytovatele se řídit několika jednoduchými pravidly.

více

Je Snadná půjčka opravdu transparentní?

Co se vám vybaví pod pojmem transparentní? Nejspíše to bude průhledný či průsvitný, pro někoho možná zřetelný nebo zřejmý. Co ale takové jednání, jímž se tady neustále oháníme, znamená v praxi? A existují vůbec transparentní podmínky?

více

7 věcí, které možná nevíte o půjčkách

Půjčku si dnes můžete pořídit stejně snadno jako zboží v regálu supermarketu. Kvalita půjček i jejich poskytovatelů je však různá, a i když nový zákon nastavil na trhu přísnější pravidla a regulace, je třeba mít se při půjčování peněz stále na pozoru.

více

O nás

Jsme ryze česká společnost TOMMY STACHI s.r.o. Svým klientům nabízíme již od roku 2004 rychlé a bezpečné spotřebitelské úvěry, při jejichž poskytování si zakládáme na individuálním přístupu a transparentních pravidlech.

Proč si vybrat nás?

• Česká společnost s více než 13letou tradicí
• Žadatel o licenci České národní banky
• Více než 43 000 spokojených klientů
• Důraz na spokojenost klienta a transparentnost jednání
Kamenná pobočka v Praze